W dwupoziomowej Restauracji z klimatyzacją, czekają na naszych Gości dwie obszerne izby z kominkami. Łącznie mogą pomieścić do 190 osób podczas przyjęcia w formie zasiadanej. Atutem Hotelu*** i Gospody pod Kamieniem jest kuchnia, która zadowoli nawet najbardziej wybrednego smakosza potraw staropolskich i regionalnych. Sala dolna z drewnianymi ścianami i belkowaniem utrzymana jest w stylu staropolskiej restauracji. Została urządzona z dbałością o drobne ręcznie rzeźbione detale. Z dolnego poziomu prowadzi przejście do Karczmy Zbójnickiej z ogródkiem i paleniskiem do grilla, gdzie odbywają się biesiady na świeżym powietrzu.

Na górnym poziomie, izba podzielona jest na dwie części. W większej organizowane mogą być imprezy z tańcem i muzyką z wykorzystaniem podestu dla zespołu – idealne miejsce do zabawy.  W drugiej części izby ustawiane są za zwyczaj stoły zapełnione wyśmienitymi daniami. Sala posiada wyjątkową architekturę z diagonalnym ułożeniem nisko opadającego drewnianego stropu wspartego na wąskich filarach. Półkoliste okna mieszczą się ponad niskimi kamiennymi ścianami.  Z izby górnej prowadzi ścieżka wprost do parku przyrodniczo-skalnego. Całość stwarza wrażenie i klimat, którego nie da się zapomnieć. Jednak słowa nie są w stanie oddać naszego klimatu. Tu trzeba po prostu przyjechać, dobrze zjeść i zabawić się!

Restauracja jest połączona z dwupoziomową Salą Staropolską. Odbywają się w jej wnętrzach wydarzenia nawet dla 250 osób. Ze względu na swoją rozległość, sala z regionalną architekturą umożliwia wiele wariantów organizacji przestrzeni.

Godziny otwarcia restauracji:

codziennie 12.00 – 20.00 (w niedzielę 10.00 – 20.00)

Hotel i Gospoda „Pod Kamieniem”

Lipnica Górna 304
32-724 Lipnica Murowana
Szerokość geograficzna: 49.852101
Długość geograficzna: 20.479413


Kontakt telefoniczny :

14 685 24 80


14 685 88 45E-mail : biuro@hotel-lipnica.pl


Kontakt z właścicielem
Jacek Chmura
Telefon :

603 642 953mapa_mala