Sale konferencyjne

 

Sala Staropolska

Duża wysoka sala z galeriami wykorzystywana przy realizacji dużych konferencji dla ponad 100 osób. Wielkość Sali Staropolskiej umożliwia wiele aranżacji ustawienia stołów i krzeseł: teatralnie, w podkowę, w rzędach, w typie szkolnym, z oddzielnymi stołami lub inne. Oprócz eleganckiego wyposażenia i nowoczesnego sprzętu, atutem Sali jest jej architektura i wystrój.

Świetny efekt wizualny tworzy drewniane wysokie belkowanie wraz z rzeźbionymi podporami. Sala jest bardzo przestrzenna optycznie, co umożliwia komfort prowadzenia prezentacji i prelekcji. Dobry klimat konferencji dają ponadto kamienne elementy wyposażenia oraz okiennice z oknami wychodzącymi do przyrodniczo-skalnego parku.

W Sali odbywają się duże imprezy połączone z tańcem i muzyką: uroczyste eventy, biesiady, a także wesela. Wspaniałej zabawie sprzyja podłoga z parkietem. Sala posiada klimatyzację. Wnętrze Sali Staropolskiej może pomieścić 200 osób.

Powierzchnia konferencyjna: 150 m kw.

Mieści w ustawieniu teatralnym 160 osób, przy ustawieniu w podkowę 40 osób, w ustawieniu szkolnym 70 osób.

 

Sala Jubileuszowa

Obszerna Sala na poddaszu posiadająca okna i drzwi wychodzące na ścieżki i trasy spacerowe parku przyrodniczo-skalnego. Sala posiada klimatyzację oraz aneks, który może być wykorzystany jako sekretariat.

Jasne wnętrze pomieszczenia z półkolistymi oknami charakteryzuje się oryginalną elegancką architekturą z nieszablonowym efektem widokowym. Ciepła Sali Jubileuszowej dodaje drewniane belkowanie.

 

Powierzchnia konferencyjna: 100 m kw.

Mieści w ustawieniu teatralnym 100 osób, przy ustawieniu w podkowę 40 osób, w ustawieniu szkolnym 45 osób.

 

Sala Kominkowa

Bezpośrednio przy korytarzu prowadzącym do pokoi hotelowych, znajduje wejście do kameralnej Sali. Urządzona w drewnie Sala sprzyja atmosferze zajęć konferencyjnych lub szkoleniowych, a także spotkaniom integracyjnym dla zmęczonych trudami dnia Gości hotelowych. Klimat Sali tworzy nie tylko kominek, lecz również bar wykorzystywany podczas przerw kawowych i bufetów oraz drewniana ornamentyka i zdobienia.

Powierzchnia konferencyjna: 60 m kw.

Mieści w ustawieniu teatralnym 40 osób, przy ustawieniu w podkowę 25 osób, w układzie szkolnym 25 osób.

Hotel i Gospoda „Pod Kamieniem”

Lipnica Górna 304
32-724 Lipnica Murowana
Szerokość geograficzna: 49.852101
Długość geograficzna: 20.479413


Kontakt telefoniczny :

14 685 24 80


14 685 88 45E-mail : biuro@hotel-lipnica.pl


Kontakt z właścicielem
Jacek Chmura
Telefon :

603 642 953mapa_mala