Oferta na wieczór

Rozległość kompleksu naszego Hotelu*** oraz duży wybór sal do realizacji imprez pozwala realizować różnorodne scenariusze atrakcji wieczornych. Wieczorne rozrywki odbywają się nie tylko wewnątrz, lecz również na zewnątrz kompleksu hotelowego w przyległym ogródku z grillem oraz terenie zielonym terenie rekreacyjnym. Na ofertę wieczorną Hotelu*** i gospody pod Kamieniem składają się:

- kolacje uroczyste

Kolacje w uroczyście wystrojonych Salach z wyszukanym menu skomponowanym zgodnie ze specyfiką wyjazdów firmowych. Menu kolacji uroczystych zawiera wyśmienite dania serwowane, jak również ciepłe dania w formie ciepłego bufetu i szwedzkiego stołu.

- biesiady

Połączona z Hotelem*** Karczma wraz z przyległym ogródkiem i paleniskiem do grilla jest miejscem imprez na świeżym powietrzu. Z ogródka Goście hotelowi mogą przejść bezpośrednio do parku przyrodniczo-skalnego. Największym atutem biesiad jest menu opracowane w oparciu o lokalne ekologiczne produkty.

- dyskoteki

Profesjonalny DJ zapewni doskonałą rozrywkę. Posiada on długoletnie doświadczenie w realizacji wieczornych imprez firmowych. Nie tylko dostosuje repertuar do oczekiwań grupy, lecz również świetnie poprowadzi zabawę taneczną ze światłami.

- kapela góralska

Lubiącym muzykę góralską, biesiadną i ludową, polecamy występ Górali z Limanowej. 5-osobowy zespół zapewni świetną rozrywkę. W składzie: kontrabasista, skrzypek, trębacz, klarnecista, akordeonista.

- karaoke show

Posiadający doświadczenie w obsłudze dużych imprez, w największych miastach Polski Karaoke DJ poprowadzi wspólne śpiewanie wciągając wszystkich uczestników do wieczornej rozrywki. Oprócz oprawy muzycznej, zapewni profesjonalne oświetlenie dyskotekowe, sceniczne i estradowe.

- wieczór góralski

Często wybieraną atrakcją na wieczór jest spotkanie z rodowitymi Góralami. Górale nie tylko dają koncert muzyki góralskiej, lecz również prowadzą wspólną zabawę z uczestnikami realizując konkurencje typowo góralskie.

- występ zespołu muzycznego

Na wieczór Goście hotelowi mogą zamówić koncert jednego ze współpracujących z Hotelem*** zespołów muzycznych. Zrealizujemy występ z bardzo wysokim poziomem artystycznym i repertuarem dostosowanym do okoliczności.

,
Hotel „Pod Kamieniem” k. Wiśnicza

Lipnica Górna 304
32-724 Lipnica Murowana
Szerokość geograficzna: 49.852101
Długość geograficzna: 20.479413

Kontakt telefoniczny :

+48 14 685 24 80

+48 609 688 703

E-mail : biuro@hotel-lipnica.pl

Kontakt z właścicielem
Jacek Chmura
Telefon :

603 642 953