Oferta integracyjna

Wszechstronność Hotelu*** w połączeniu z lokalizacją stwarza szerokie możliwości realizacji oferty integracyjnej. Podstawą integracji uczestników wyjazdów firmowych lub grupowych są pokoje urządzone z dbałością o ciepłą atmosferę i przyjemny klimat oraz szerokie menu dla grup. Na ofertę integracji Hotelu*** składają się:

- spływ Dunajcem

Bliskość Pienin umożliwia realizację spływu Gościom hotelowym w odstępie między posiłkami. Na przykład między śniadaniem a obiadem.

- Impreza Góralska

Rozbudowana impreza góralska ze wspólnym śpiewaniem, zabawami tanecznymi i oryginalnymi konkursami m.in. słynne pięć prac Janosika, szansa na sukces po góralsku. Na zakończenie uroczysty Chrzest Zbójnicki.

- zwiedzanie kopalni soli

15 km od hotelu znajduje się trasa turystyczna i multimedialna kopalni soli. Zwiedzanie łączy się z przejazdem podziemną kolejką, zjazdami zjeżdżalnią 140 m i korzystaniem z komory solnej rekreacyjnej o powierzchni 300 m. kw.

- gra integracyjna w kopalni soli

250 m pod powierzchnią ziemi realizowane są zajęcia w grupach liczących po ok. 10 osób. Gra odbywa się pod okiem przewodników i obejmuje kolejne etapy ze stanowiskami nawiązującymi do dawnych prac górniczych. Pobyt kończy się spotkaniem wszystkich grup w solnej komorze Ważyn i podsumowaniem rywalizacji.

- przeprawa łodzią w kopalni soli

W pobliskiej kopalni soli realizowane są eskapady łodzią z flisakami. Nie potrzeba dobrej kondycji. Wystarczy odrobina odwagi, aby przepłynąć zupełnie ciemny szlak solankowy rozświetlany jedynie górniczymi lampkami.

- Trasa górnicza

Ze względu na położenie przy trasie do Wieliczki, polecamy zajęcia integracyjne w kopalni soli. Trasa górnicza to przygoda, podczas której każdy może spróbować swoich sił w pracach górniczych. Prace są wykonywane zespołowo.

- tężnia solankowa

Z hotelu można ponadto bezpośrednią trasą dojechać do nowej wielickiej tężni. Wspólny relaks i odprężenie uczestników wyjazdów firmowych z pewnością dodatnio wpłynie na dobrą atmosferę w grupie.

Hotel*** współpracuje z firmami przewozowymi. Możliwa jest rezerwacja transportu dla uczestników imprez.

,

Hotel i Gospoda „Pod Kamieniem”

Lipnica Górna 304
32-724 Lipnica Murowana
Szerokość geograficzna: 49.852101
Długość geograficzna: 20.479413


Kontakt telefoniczny :

14 685 24 80


14 685 88 45E-mail : biuro@hotel-lipnica.pl


Kontakt z właścicielem
Jacek Chmura
Telefon :

603 642 953mapa_mala