Biesiady w Karczmie Zbójnickiej z Ogródkiem

Zapraszamy do połączonej bezpośrednio z hotelem karczmy! Największym atutem obiektu są smakowite potrawy przygotowywane z własnych miejscowych wysokojakościowych produktów. Zgodnie z najnowszymi trendami, wykorzystujemy najwyższej jakości mięso produkowane lokalnie z ekologicznych hodowli. Gwarantujemy najwyższy kunszt sztuki kulinarnej jaki zapewnia Szef Kuchni ze swoją załogą. Zakosztujcie oryginalnych smakowo potraw z naszej Karczmy!

Kamienno-drewniana karczma posiada rzeźbione ławy i stoły, drewniane okiennice, lampiony oraz sznurowe i płaskorzeźbione zdobienia. Do Karczmy Zbójnickiej przylega ogródek z grillem z zadaszonymi miejscami do siedzenia na świeżym powietrzu. Całość jest urządzona w stylu staropolskiej gospody.

W miejscu, gdzie obecnie znajduje się Hotel z Karczmą, grasowali niegdyś zbójnicy posilając się tutaj upolowaną zwierzyną . Zbóje napadali na kupców wiozących tędy, przez Lipnicę szlakiem na Węgry, drogocenną sól. Strzeżcie się aby nie napadli teraz Waszej grupy – naszych Gości :) !

Hotel i Gospoda „Pod Kamieniem”

Lipnica Górna 304
32-724 Lipnica Murowana
Szerokość geograficzna: 49.852101
Długość geograficzna: 20.479413

tel. 14 685 24 80, 14 685 88 45
e-mail : biuro@hotel-lipnica.pl

Kontakt z właścicielem
Jacek Chmura
Telefon: 603 642 953

mapa_mala