Biesiady w Karczmie Zbójnickiej z Ogródkiem

Zapraszamy do połączonej bezpośrednio z hotelem karczmy! Największym atutem obiektu są smakowite potrawy przygotowywane z własnych miejscowych wysokojakościowych produktów. Zgodnie z najnowszymi trendami, wykorzystujemy najwyższej jakości mięso produkowane lokalnie z ekologicznych hodowli. Biesiada w karczmie może zostać przygotowana dla 40 osób.

Kamienno-drewniana karczma posiada rzeźbione ławy i stoły, drewniane okiennice, lampiony oraz sznurowe i płaskorzeźbione zdobienia. Całość jest urządzona w stylu staropolskiej gospody. Serwujemy tutaj wyśmienite specjały oparte na własnych sprawdzonych recepturach. Zapewniamy mięso oraz inne produkty z wysokojakościowych hodowli lokalnych.

Bezpośrednio przy Karczmie jest palenisko do grilla oraz teren zielony by móc odpocząć na świeżym powietrzu. Stąd Goście hotelowi mogą przejść się na spacer po przyległym parku z licznymi ścieżkami spacerowymi.

W miejscu, gdzie obecnie znajduje się Hotel z Karczmą, grasowali niegdyś zbójnicy posilając się tutaj upolowaną zwierzyną . Zbóje napadali na kupców wiozących tędy, przez Lipnicę szlakiem na Węgry, drogocenną sól. Strzeżcie się aby nie napadli teraz Waszej grupy – naszych Gości 🙂 !




Hotel „Pod Kamieniem” k. Wiśnicza

Lipnica Górna 304
32-724 Lipnica Murowana
Szerokość geograficzna: 49.852101
Długość geograficzna: 20.479413

Kontakt telefoniczny :

+48 14 685 24 80

+48 609 688 703

E-mail : biuro@hotel-lipnica.pl

Kontakt z właścicielem
Jacek Chmura
Telefon :

603 642 953