Sale Hotelu*** umożliwiają realizację dużych imprez nawet dla 250 uczestników. Wnętrza sal zostały zaprojektowane w ten sposób, aby zapewnić pełny komfort zabawy, tańca, a także jednoczesnego korzystania z szerokiego menu przygotowanego specjalnie pod kątem imprez firmowych.

Sala Staropolska posiada dużą powierzchnię z parkietem, a także drugi poziom z galeriami. Jest wyposażona w bar. Drugą salą wykorzystywaną przy realizacji imprez jest restauracyjna Sala Gospody. Nad nią mieści się podzielona na 2 części Sala Lipnicka. Ponadto, imprezy wieczorne odbywają się w kameralnej Sali Kominkowej. Podstawowym atutem sal jest drewniana przestrzenna architektura wnętrz z indywidualnie rzeźbionymi detalami oraz wystrój oparty na motywach regionalnych. Dodatkowo, realizowane są wieczorne biesiady w połączonej z restauracją Karczmie Zbójnickiej oraz w przyległym Ogródku z grillem.

Goście hotelowi mogą skorzystać z podziemnych sal kopalni soli położonej w odległości 15 km gdzie odbywają się imprezy 250 m pod powierzchnią ziemi. W dostępnych salach, Hotel*** współpracuje z profesjonalnymi firmami i zespołami zapewniającymi obsługę muzyczną, oświetleniową i rozrywkową podczas imprez wieczornych.

 

Hotel i Gospoda „Pod Kamieniem”

Lipnica Górna 304
32-724 Lipnica Murowana
Szerokość geograficzna: 49.852101
Długość geograficzna: 20.479413


Kontakt telefoniczny :

14 685 24 80


14 685 88 45E-mail : biuro@hotel-lipnica.pl


Kontakt z właścicielem
Jacek Chmura
Telefon :

603 642 953mapa_mala